Podsumowanie Roku 2018

Czasami warto być tak, jak każdy wokół. Kilkanaście godzin temu weszliśmy w Nowy Rok 2019, więc podążając trendem podsumowań, analiz i postanowień noworocznych podjąłem decyzję, by napisać kilka słów. W tym krótkim artykule znajdziecie listę opublikowanych tekstów z 2018 roku, garść przemyśleń oraz szczyptę cyferek.

Rok 2018 był dużo bardziej intensywny w sferze osobistej niż poprzedni. Dwie zmiany pracy, przeprowadzka do Lublina i inne takie. Życie jest głównym powodem nieosiągnięcia celów i założeń z roku poprzedniego. Założenia były proste i z pewnej perspektywy wykonalne, czyli jeden duży artykuł na tydzień i jeden post na Facebooka dziennie. W ramach postanowień i przemyśleń spróbuję wrócić do tego, jednak jak to z pracą twórczą bywa – czasami brakuje siły, ochoty, czy weny. Ze względu na naturę Wypadkowej Przypadku nadal nie zamierzam się zmuszać do czegokolwiek, ponieważ jest to wciąż moje hobby, które ma sprawiać przyjemność.
Żeby ruszyć z miejsca postanowiłem wprowadzić listę rzeczy do zrobienia, czyli notuję sobie pomysły na artykuły, np. w niedługim czasie możecie spodziewać się recenzji wydania DVD filmu Deadpool 2, czy poradniko-felieton o doświadczeniach z Marvel Puzzle Quest. Równie mocno postanowiłem sobie, że w tym roku zakończę otwarte projekty, o których mogliście tutaj poczytać. W drodze jest jeszcze jeden, ale to tajemnica 😉

Dzięki niezliczonej ilości postów na Facebooku liczba osób lubiąca fanpage, wzrosła do 281. Jest to zasługa mojej redakcji, której chciałbym podziękować za wkład w życie tej strony.

Poprzedni rok zakończył się drobnymi, lecz pozytywnymi zmianami. Dzięki współpracy z Mordreth z Cosplay za pięć złotych mamy nowe logo oraz obrazek w tle. W drodze są wizytówki, które zapowiadają się miodnie 😀

Zanim przejdę do magicznego spisu naszych artykułów z ubiegłego roku chciałbym podziękować wam Drodzy Czytelnicy za to, że jesteście, czytacie oraz komentujecie. Sporo to dla mnie znaczy i mam nadzieję, że równie często będziecie to robić w nowym roku.

Razem z pozostałymi redaktorami, chciałbym podzielić się z wami listą naszych dokonań w zakresie dzielenia się popkulturą. Znajdziecie tu recenzje, relacje, oraz moje Opus Magnum – poradnik, który zajmował aż sześć stron maszynopisu.

Podsumowanie Roku 2017
Open House w Mag Planszowy/Board Mage (6.01.18) – Relacja
PROJEKT Street Emperor Mini4WD – Epizod 0
MakroRecenzja – Rogue&Gambit #1
O Kaczorze Donaldzie, słów kilka
PROJEKT Assault Recon Commander Freedom Gundam – Epizod 1
MakroRecenzja – OGNIK Cichociemny Hardybohater (2017)
MakroRecenzja – Rogue&Gambit #2
MakroRecenzja – Rogue&Gambit #3
Kimi no na wa – recenzja
Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy Nike: Phil Knight – recenzja
MakroRecenzja – Rogue&Gambit #4
MakroRecenzja – Rogue&Gambit #5
MovieGate – Muzeum Rekwizytów Filmowych (i nie tylko) – RELACJA
MakroRecenzja: Marvel 2-In-One #1-6 Fate of The Four
PROJEKT Assault Recon Commander Freedom Gundam – Epizod 2
The Predator- dostający wpierdziel łamaga z zabawkami?
Recenzja „Płomień i Krzyż, Tom 2” Jacka Piekary
O GunPla słów kilka, czyli początki każdego budowniczego
Obcym Wstęp Wzbroniony / Suck My Glove / Scarecrow 06.01.2018 (Wrocław) – Relacja
Festiwal Fantastyki FALKON Lublin 2018 – Relacja
MakroRecenzja – Cosmic Ghost Rider #1 (2018 / Fresh Start)
Wrocławski Festiwal Gier Planszowych „Gratislavia XVIII” 21-22.04.2018 – Relacja
MakroRecenzja– Avengers: Infinity War (Wojna Bez Granic) – 2018
ŚwidKon XI: Wyprawa (Świdnik) 16 – 18.03.2018 – Relacja

 

Mam nadzieję, że dla was Nowy Rok 2019 będzie tylko i wyłącznie lepszy. Teraz idę pozmywać naczynia po planszówkowej imprezie sylwestrowej we dwoje oraz biorę się za wykreślanie starych rzeczy z listy oraz dopisywanie nowych pomysłów!

PS. Wypatrujcie nowych postów z cyklu Łowca Skarbów na Fanpage’u. W second handach można znaleźć prawdziwe skarbeńki 😀

Ten wpis został opublikowany w kategorii One Shot i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.