BIO

O autorze słów kilka. Urodzony 18 sierpnia 1988 roku w Gryficach (żeby to było istotne w jakikolwiek sposób). Z wykształcenia… Czy jeśli napiszę, że dla większości pracodawców jest nikim, bo nie ma „wiedzy na papierku” będzie wystarczająco wyjaśniające ? Podwójny technik bez tytułów. Grafoman – filozof, który potrafi zanudzić na śmierć swoją gadaniną (ponoć to wina imienia ;P ). Domorosły psychoterapeuta, bazujący wiedzę na serialach takich jak CSI i House. Basista nie trzymający rytmu i deskorolkarz, który nie potrafi zrobić Ollie. I wiele, wiele innych rzeczy można by tutaj napisać 😛
Lubi całą gamę dziwnych rzeczy i próbuje swoich sił w wielu dziedzinach (z różnymi efektami końcowymi), czego przykładem są : sklep komputerowo-misz-maszowy i niniejsza strona internetowa (oraz inne wzloty i upadki artystyczne).
Poglądy ma wesołe i często nie typowe. Własne zdanie (bądź cudze ubrane we własne słowa) też posiada i nie wstydzi się wypowiedzieć.
Jak zamknąć mu usta ? Jedzeniem albo ciętą ripostą, opcjonalnie dać do zabawy kostkę Rubika.
To by było wszystko, co chciałbym wam o sobie powiedzieć. Mam tylko nadzieję, ze czytanie moich wypocin, słuchanie nawijki w podcastach, oglądanie filmów sprawi wam podobną ilość przyjemności, co mi tworzenie tego wszystkiego.

Pozdrawiam
Błażej Smerdel

 

Kilka słów o Dziadziu

_MG_0033Urodził się 14.10.1992 roku w Świnoujściu. Hotelarz, muzyk, pisarz. Aktywny społecznie. Śmieszny gościu bo gdzie nie pójdzie tam go wyśmieją. Mieszkał głównie w północno-wschodniej Polsce. Powszechnie uważany za jeden z dziwniejszych Boskich tworów. Jako pisarz nie osiągnął jeszcze(jeszcze!) nic. Jako muzyk występował z paroma mniej lub bardziej znanymi osobami. Od pięciu lat próbuje swoich sił i mimo licznych wzlotów i upadków wciąż idzie i dąży do swego celu. Zresztą jego dewiza to słowa takie jak: „Aloha”, „jest gites”
Miłośnik komiksów, filmów, muzyki, jedzenia, włóczenia się i innych społeczno niespołecznych rzeczy.

Arogancki, ordynarny. Uważa, że bunt w walce o własne zdanie nie jest buntem a swoistą drogą między wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli chodzi o pisanie o sobie, nie lubi tego robić- cokolwiek by nie napisał i tak zabrzmi dziecinnie i narcystycznie.

Pozdrawiam
Bartosz, Robert, Tomasz, „Dziadek” Karski

 

Urodzona 30 marca 1992r w Kołobrzegu. Aktualnie podbija ziemię poznańską. Zodiakalny Baran (tak, specjalnie z dużej litery!), co widać i słychać. Z wykształcenia japonistka, z zamiłowania prysznicowa śpiewaczka. Fanka gier wszelkiego rodzaju, komiksu, mangi, anime. Gdyby mogła zostałaby trenerką Pokemon lub piratką z mocą Szatańskiego Owocu. Nieposkromiony śpioch i wszystkożerca. Lubi wieczorne włóczenie się ze słuchawkami, ewentualnie jazdę rowerem. Sarkastyczna, mająca własne zdanie Pani i Królowa jedynego właściwego Pada (do PS).

Pozdro! Megan Kumor

 

 

Kilka słów o Niedźwiedziu

Urodził się 21 sierpnia 1995 roku w Łodzi. Najmłodszy w redakcji wiekiem i stażem.

Prywatnie student Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Ochrona Środowiska.
Niespełniony raper, wielki fan komiksów z Kaczorem Donaldem i miłośnik książek
(głównie fantastyka).
Podejrzewany o modlitwy do Drużyny Pierścienia. Poszukiwacz nowych doświadczeń. Lubi dużo gadać i można po nim się spodziewać wszystkiego.

Więcej o nim dowiecie się z jego projektów tutaj.

Pozdrawiam

Przemysław „Niedźwiedź” Niedzielski

 

Galeria Zasłużonych

Słów kilka o redaktor #3 Groszek

22626_491382027553735_1732595447_nNiebieskooki potwór szczerze dbający o poprawność językową, pożeracz książek i męskich serc, miłośniczka filmów tematycznie zaangażowanych i niekwestionowany control freak. Prywatnie wielka miłośniczka kawy i psów rasy Sheltie. Ma 24 lata, pochodzi z centralnej Polski, gdzie po latach błądzenia odnalazła swoje miejsce w murach skromnej PWSFTViT. W Wypadkowej odpowiada za to, żeby męskiemu gronu redakcji sodówka nie uderzyła do głowy oraz za to, by deadliny były dotrzymywane. Poza tym, pisać będzie dla Was teksty literackie, recenzje filmów nowszych i starszych oraz informować Was o ciekawych nadchodzących eventach kulturalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.